کلیشه

جهت ساخت کلیشه های فلزی و ‍‍ژلاتینی در ابعاد مختلف با شماره تلفنهای زیر تماس حاصل نمایید.

۶۶۴۸۴۰۰۲-۶۶۹۷۷۹۶۹-۰۹۱۲۳۲۱۸۰۷۳


ساخت کلیشه های فلزی و ‍‍ژلاتینی در ابعاد مختلف


سفارش ساخت کلیشه

در این سایت میتوانید به صورت تلفنی یا آنلاین کلیشه خود را سفارش دهید. کافیست توضیحات کلیشه خود را با تماس با شماره تلفنهای ۶۶۴۸۴۰۰۲ ۶۶۹۷۷۹۶۹ و یا ۰۹۱۲۳۲۱۸۰۷۳ به ما داده و یا از طریق ایمیل mohrjam@gmail.com فایل خود را ارسال نمایید. در اسرع وقت کلیشه شما طراحی شده و به آدرس ایمیل شما ارسال میگردد و پس از تایید طرح توسط شما، کلیشه ساخته شده و با پیک به آدرس شما ارسال میگردد. و یا در صورتیکه سفارش خود را طراحی نموده اید می توانید طرح خود را به ایمیل ما ارسال نمایید.


ساخت کلیشه

کلیشه داغی در دستگاه های طلاکوب برای چاپ برجسته یا چاپ داغی روی سررسید و تقویم و کارت عروسی و چرم استفاده میشود. به اینگونه چاپ ها چاپ برجسته یا چاپ طلاکوب هم می گویند.

روش ساخت کلیشه های فلزی و ‍‍ژلاتینی در ابعاد مختلف

برای ساخت کلیشه داغی طرح آن را روی کاغذ کالک بصورت نگاتیو پرینت میگیریم (زمینه طرح مشکی و طرح بی رنگ) سپس پرینت را بهمراه نایلوپرینت مخصوص کلیشه سازی روی دستگاه جدید مهرسازی و کلیشه سازی نوردهی می کنیم…

ساخت انواع کلیشه

کلیه کلیشه ها برای ساخت در ابعاد کوچک به صورت آرشیوی (تا ابعاد مثلا زیر ۱۰ سانت یا کوچکتر از ابعاد A4) با یک مبلغ مشخص و در ابعاد بزرگ به صورت سانتی متر مربع محاسبه می شوند.

کلیشه گراور فلزی

در ضخامت های ۱٫۵ میل و ۳ میل برای مصارف طلاکوب، داغی و برجسته کاری انواع کاغذ ، مقوا و پلاک آلومینیومی و ساخت مهرفلزی جهت لاک و مهر مورد استفاده قرار میگیرد.

کلیشه های ژلاتینی

جهت چاپ کارتن، پاکت های سیمان، کیسه های پلی پروپیلن، گونیه برنج و چاپ سلفون، نایلون و … مورد استفاده قرار می گیرد.

Top