ساخت پلاک

جهت ساخت پلاک استیل و برنجی در تعداد و ابعاد مختلف با شماره تلفنهای زیر در تماس باشید

۶۶۴۸۴۰۰۲ – ۰۹۱۲۳۲۱۸۰۷۳

فکس: ۶۶۹۷۷۹۶۹


ساخت پلاک استیل و برنجی در تعداد و ابعاد مختلف


ساخت پلاک

یک پلاک کوچک و زیبا میتواند به مراجعین مجموعه شما کمک بزرگی کد. ساخت پلاک استیل ، پلاک برنجی ، پلاک برنزی ، پلاک آلمینیومی و پلکسی.

پلاک ها از نظر جنس به پنج دسته (پلاک استیل ، پلاک برنجی ، پلاک آلمینیومی ، پلاک برنزی و پلاک پلاستیکی یا همان پلکسی) تقسیم میشوند.

پلاک استیل، پلاک برنجی و پلاک برنزی

پلاک استیل به زیر مجموعه استیل خش دار ، استیل مات ، استیل براق ، استیل طلائی تقسیم میشود.

معمولا این دسته از پلاک ها که در اشکال مربع و مستطیل سفارش داده میشوند به صورت تخت یا لب خم ساخته میشوند. پلاک تخت پلاک توسط چسب دو طرفه بر محل مورد نظر نصب میگردد. پلاک های لب خم ، چهار ضلع پلاک به اندازه ۱٫۵ سانتیمتر در زاویه ۴۵ درجه به داخل خم شده و یک صفحه چوب به ضخامت ۱٫۵ سانتیمتر و به اندازه مساحت پلاک در داخل آن قرار میگیرد ، که در هنگام نصب ابتدا صفحه چوبی توسط پیچ به محل مورد نظر پیچ شده و سپس پلاک بر روی آن قرار گرفته و توسط دو میخ یا پیچ کو چک از لبه های خم شده به صفحه چوبی متصل میشوند.

برای طرح یا متن این پلاک ها از اسیدکاری و رنگ آمیزی استفاده میشود.

پلاک های استیل و پلاک های برنجی در صورت مجاورت دائمی با باران، رو به سیاه شدن میروند . که برای جلوگیری از این امر از سیلر و کیلر استفاده میکنند.

 پلاک پلاستیکی (پلکسی)

این پلاک ها توسط دستگاه لیزر و یا اره برش داده میشود و با میکس پلکسی ها با ضخامت متفاوت پلاک های بسیار زیبا و متنوع ساخته میشود. برای طرح یا متن روی پلاک پلاستیکی ، بنا به طراحی از برچسب ، چاپ ، پلاک های فلزی و یا پلکسی استفاده میشود.


بج سینه، مدال و نشان

ما با استفاده از جدیدترین روشها اقدام به تولید انواع بج در جنسهاى مختلف از قبیل برنج، مس و استیل نموده ایم. ما مى توانیم پیچیده ترین طرح ها و آرم ها را بر روى فلز حکاکى و با هر شکل و فرمى برش دهیم. کلیه بج ها به صورت طلایى، نقره اى و مسى ساخته و با رنگهاى متنوع رنگ آمیزى مى گردند. در انتها با یک لایه پلى استر کاملاٌ شفاف و ضدخش پوشیده مى شوند. این لایه از فلز در مقابل خش و خوردگى محافظت مى کند.حداکثر سایز استاندارد برای ساخت بج ۳*۳ سانتی متر مى باشد که در صورت سفارش مشتری مى توان آن را به هر اندازه اى افزایش داد.

خدمات ساخت پلاک

ساخت انواع پلاک استیل، برنج
بدون محدودیت در تعداد و ابعاد
رنگهای پلاک:

طلایی مات، طلایی براق، نقره ای مات، نفره ای براق
پشت چسب دار درجه ۱ و یا پرچی
با انواع برش های گیوتین، اره کاری، لیزری و یا پرسی
تولید انواع تابلو های سردر دفاتر، انواع بج سینه، مارک و برندینگ، انواع لوح تقدیر و …
ارسال به تمام شهرستان ها

Top